HAKKIMIZDA

Hayatın renklerini yakalamaya hazır mısınız ? Gökyüzü sizi bekliyor!

Faaliyet gösterdiği ekstrem spor ve organizasyon etkinliklerindeki uzmanlığını, siz değerli paydaşlarına farklı bir konsepte sunabilmek için yine sizlerin önerileri üzerine gücünden ve heyecanından beslendiği portföylerini de yanına alarak 2014 yılında ‘’ İstanbul Helikopter ‘’ marka adıyla havacılık sektörüne giriş yapmıştır.

Vizyonumuz;

Tanımlanmış ulusal ve uluslar arası mevzuatlara bağlı kalarak, sosyal  paydaş kuramını  göz ardı etmeksizin adil ticaret ve şeffaf hizmetle müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlayan 2014 yılında değerli paydaşlarına farklı konseptler sunarak , sizlerinde önerileriyle portföylerinide birleştirerek havacılık sektörüne adım atmış bulunmaktayız.

Vip tasarım helikopterler ile uçuş planlamasını , mevcut güvenliğiniz ve hava şartları dahilinde yetişmek, ulaşmak istedikleri noktaya güvenle ulaştırıyoruz.

Ayrıca exclusive ve helikopter taksi olarakta yolculuklarda sizlere hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında Hava Kargo, Hava Reklamcılık ve Hava Foto/Film çekimiylede farklı sektör kurum ve kuruluşlara en iyi hizmeti sunmaktadır. Sizler için planlamasını yapabileceğimiz Aplus hizmet kalitesiyle özel organizasyonlarınızda yanınızda olmaktan gurur duymaktayız.

Çözüm Ortağı olarak acenta ve otellere sunmuş olduğumuz paydaşlık görevimizi güven ve üstün kaliteyi bir araya getiriyoruz. Havacılık sektöründe olan müşterilerimize ( Bakım Onarım, Hangarlama, İşletme, Ekip ve Ekipman) temini konusunda , uzman ekip kadromuzla danışmanlık ve uygulama hizmetinden yararlanabilir, Sıfır ve İkinci el hava taşıtı alım ve satımlarında paydaşlarımıza ekspertiz hizmetleri konusundada danışmanlık sağlamaktadır.

Misyonumuz;

Hizmetimizdeki  entegre yönetim ve toplam kalite yönetimi sistemimize,kurumsal  sosyal  sorumluluk duyarlılığımıza katarak kurumsal kültürümüze yerleştirmeyi, hizmette çağdaşlığı ve öngörülülüğü sürekli dinamik tutmayı ilke edindik.

Her  salisesi kıymetli olan zaman kavramını şimdi daha iyi anlayan siz değerli paydaşlarımıza zirvede keyifli uçuşlar dileriz….