Helikopter Tipi Özellik Yolcu Kap. Ortalama Sürat Blok Saat Ücreti
Yolcu Taşıma Fotoğraf Film Çekimi
Bell 206 B3 Tek Motor 2 Yolcu 160 KM/Saat EUR.    1000 + KDV EUR. 1.100 + KDV
Bell 206 B3 “Botlu” Tek Motor 3 Yolcu 160 KM/Saat Fiyat Sorunuz! Fiyat Sorunuz!
Bell 206 L3 Tek Motor 4 Yolcu 180 KM/Saat Fiyat Sorunuz! Fiyat Sorunuz!
Bell 430 Çift Motor 5-6 Yolcu 250 KM/Saat Fiyat Sorunuz! Fiyat Sorunuz!

İstanbul Helikopter olarak helikopter satış ve kiralama hizmetinde en fazla tercih edilen şirketlerinin paydaşı olarak hizmet vermekte olup , misafirlerine her çeşit kiralık helikopter seçenekleri sunmaktadır.

VIP tasarım helikopterler ile uçuş tarifelerine bağlı kalmaksızın verilen hava taksi hizmeti yanında, İstanbul’un yoğun trafiğinde havalimanı ile şehir merkezi arasında helikopter transferleri, İstanbul Helikopter Turları, Havadan Fotoğraf ve Film Çekimi ve Hava Kargo hizmetlerindede sizlere hizmet vermektedir.Sizlerin yoğun iş programınıza, toplantılarınıza, hatta yurtiçi misafirleriniz için hassas bir zaman yönetimi uyguladığınızı ve bir saniye dahi kaybetme lüksünüzün olmadığını biliyor ve sizlerin dilediği zamanda, ekip ve hava filomuzu sizlerin uygun gördüğü tarihte uçma fırsatı verebiliyoruz.

Talepleriniz ve Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.'' VIP tasarım helikopterler ile uçuş tarifelerine bağlı kalmadan siz ve değerli konuklarınızı yetişmek istedikleri noktaya güvenle ulaştırıyoruz.
İstanbul Helikopter Taksi ile Exclusive yolculuklar sizlere bir çağrı uzaklığındadır… ''
Büyük şehir trafiğinin işlerinde rötar yaptırmasına izin vermek istemeyen paydaşlarımızı, tam zamanında yanındaki ''çözüm ortağı'' olmaktan gurur duyuyoruz.

istanbul Helikopter Ön Talep Formu